Не до місця пам’ятник

Не до місця пам’ятник


   29 ноября 2010     2199
Шановні новомосковці! Я не знавець історії і не експерт з мистецтвознавства, тому звертаюсь до вас для того, щоб дізнатись вашої думки і розібратися у деяких важливих для мене питаннях.
Часто, проходячи повз історичний музей, зупиняю погляд на пам’ятникові Матері. Скажу чесно – він мене не вражає і не викликає позитивних емоцій. Для мене це наче напівфабрикат, який шкода було викинути, ось і втулили аби де.


Бо поставили пам’ятник не у належному місці – скіфські кам’яні баби, і ті справляють більше враження. Та й встановлені вони на своєму місці – біля історичного музею.

На мою думку, було б добре, аби пам’ятник Матері встановили біля РАГСу чи дитячої поліклініки, пологовому будинку чи у парку відпочинку. Це було б гармонічніше і доцільніше, нагадувало б про те, що треба любити і цінувати родину, матір та дітей.. А біля історичного музею було б краще встановити пам’ятник П. Калнишевському або просто козаку, оскільки Новомосковщина є славним козацьким краєм. Щоб всі городяни змогли відчути подих історії, любов до рідної землі...

Розраховую на підтримку однодумців і сподіваюсь на відгуки читачів.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 3)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

З повагою, В. Ільченко, вул. Радянська,49, кв. 175

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56