Шановні новомосковці!

Шановні новомосковці!


   7 ноября 2008     1607
Звертаюсь до Вас з радісною новиною. Ефір Авторського Телебачення Новомосковська, завдяки наполегливій роботі редакції задля привернення уваги глядацької аудиторії, поступово все більше розширює свій телевізійний ефір.
На сьогоднішній день у мережі кабельного телебачення з 19:00 до 20:00 год. на каналі «Дитячий світ» у багатьох мешканців Новомосковська, не байдужих до життя свого рідного міста, є можливість у вихідні дні подивитись інформаційну програму «Час новин», яка висвітлює різноманітні тижневі заходи та події, що охоплюють економічні, соціальні, спортивні та культурні грані життя Новомосковська.


Коли назріває будь-яке глобальне питання міського значення, редакція телеканалу пропонує до Вашої уваги інформаційно-аналітичну програму «Питання тижня», яка дозволяє більш глибоко висвітлити ту чи іншу проблему з варіантами виходу з кризової ситуації тощо.

Та, певно, не вистачає у телевізійному просторі нашого міста музичних програм. Нарешті, це питання вирішено завдяки домовленості зі столичними медіа-структурами. І ось, з наступного тижня, спочатку у вихідні, а згодом й в будні дні, в ефірі АТН по завершенню програми «Час новин» стартує новий проект - «Музичні вітання». Тепер кожен бажаючий мешканець міста матиме унікальну нагоду - привітати близьких та рідних з Днем народження, ювілеєм, професійним святом або просто замовити пісню на вибір для коханої людини.

Більш детальну інформацію щодо проекту «Музичні вітання» Ви зможете отримати за телефоном: 69-01-30 або 7-56-77.
Для нас глядач - головна цінність. Тому ми йдемо Вам на зустріч, пропонуючи все нові й нові телевізійні продукти.
З повагою, головний редактор АТН, Олександр Пахарчук.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56