Столітній листопад

Столітній листопад


   20 ноября 2008     1824
Століття - саме стільки минуло з того дня, як вперше запрацювала школа №3. Тоді у двокласній школі на Воронівці навчалося всього вісімдесят учнів, зараз же вона гостинно відкриває двері новомосковським дітям вже у статусі гімназії.

Столітній листопадДнями у Палаці культури металургів гімназія гучно відсвяткувала свій ювілей. Привітати рідний навчальний заклад зі століттям прийшло багато гостей - учні і випускники, їх батьки, колишні працівники школи, їх рідні та близькі. Гостей, квітів і привітань у цей день вистачало, як і тієї теплоти, яку дарували винуватці свята зі сцени. А гімназисти та їх викладачі справді розстаралися - один творчий номер змінював інший, школярі зробили екскурс в історію, пригадавши всіх, хто допоміг школі досягти сьогоднішнього статусу, не забули і про сучасних благодійників.

Важко переоцінити той вклад вчителів у майбутнє кожної людини і всієї країни.
З нагоди 100-річного ювілею колектив гімназії №3 отримав багато почесних нагород. Але найбільша, безсумнівно, - це успішне виховання підростаючого покоління, розкриття талантів і здібностей наших дітей, перетворення маленьких новомосковців на свідомих громадян своєї держави. Це все досягається щоденною непомітною, але важкою працею, і за це викладачам низький уклін!


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55