Склопереробний завод - єдиний в СНД

Склопереробний завод - єдиний в СНД


   26 декабря 2008     3118
У п'ятницю, 19 грудня, у Новомосковську відбулось офіційне відкриття склопереробного заводу. Проект, реалізований концерном «Союзенерго» та компанією «Утилита», не має аналогів не тільки в Україні, а і в країнах СНД. На відкритті заводу, в присутності робітників, інвесторів та представників ЗМІ, В. Літвіщенко наголосив на тому, що переробне підприємство має дозволи усіх необхідних інстанцій на роботу, є повністю екологічно безпечним. Переробка скла здійснюється по замкнутому циклу із застосуванням передових технологій. Серед новаторств - сортування битого скла за кольором.

Склопереробний завод - єдиний в СНДПланується, що з усієї країни до Новомосковська звозитимуть склотару - на місяць перероблятиметься близько десяти тисяч тонн. Очищена маса буде використана в майбутньому для виготовлення нового скла. Це, - зазначив мер, - дасть роботу близько 70 новомосковцям, а місто, звісно, отримає поповнення до бюджету.
Присутні на відкритті неодноразово наголошували на тій користі, яку принесе підприємство людям, адже на ньому перероблятимуться скляні відходи, які забруднюють навколишнє середовище.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55