«ХЕЛП» - допомога від щирого серця

«ХЕЛП» - допомога від щирого серця


   28 августа 2008     2496
12 серпня у нашому місті за ініціативи Дніпропетровської обласної благодійної організації «ХЕЛП» відкрився перший громадський центр для споживачів ін'єкційних наркотиків (СІН).
Діяльність цієї організації полягатиме у здійсненнімоект зменшення шкідливого впливу (робота зі споживачами ін'єкційних наркотиків та з працівниками комерційно-сексуального бізнесу); проект медико-соціального супроводження та схильність до АРТ-терапії (медична допомога ВІЛ-інфікованим, спрямована на уповільнення розвитку хвороби); проект профілактики вертикальної трансмісії (робота з ВІЛ-інфікованими жінками при підготовці їх до вагітності та консультації під час неї).У громадському центрі для СІН буде надаватися консультація психологів А. Нєвєнчаного, І. Ампілової, лікаря-інфекціоніста Ю. Мацуй, лікарів-наркологів, лікарів-дерматологів та венерологів. У центрі буде налагоджено роботу груп самодопомоги, організовуватимуться тематичні зустрічі.

Також буде діяти пункт обміну шприців та інструментів (Ю. Барощук та ін.), робота якого спрямована на зменшення ризику передачі ВІЛ-інфекції між споживачами ін'єкційних наркотиків та працівниками комерційно-сексуального бізнесу.

Робота з клієнтами у центрі конфіденційна. У центрі будуть працювати не лише з тими, хто потерпає від ВІЛ-інфекції, а й з їх родинами.

Директор організації Кіктенко В'ячеслав Вікторович висловив свою подяку керівництву міста за надане приміщення, а також членам організації «ХЕЛП», які сприяли відкриттю центру: Олександру Черевку, Олександру Барощуку, Т. Асперовій та іншим. В'ячеслав Вікторович звертається до представників влади, бізнесменів і всіх небайдужих з проханням допомогти закінчити ремонтні роботи у громадському центрі.

Контактна особа: Асперова Тетяна Павлівна,
тел. роб. 7-50-84;
тел. моб. 8-050-932-89-78.
Рр 26002024888300, “Райффайзен Банк Аваль”
МФО 305653
ОКПО 34230157


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56