Найвеличніші українські свята

Найвеличніші українські свята


   28 августа 2008     7260
Любити і поважати свою державу - один з тих громадянських обов'язків, виконувати який не можна примусити жодну людину. Любов до своєї країни повинна іти від самого серця, всотатися з першим подихом. Любов до Батьківщини полягає не в розумінні чи нерозумінні політики уряду, характеру твого сусіди чи рівня твоєї зарплатні. Це коли попри всі перешкоди, незважаючи ні на які негаразди, ти пишаєшся тим, що ти - українець, що ти живеш на українській землі.День Незалежності України - знаменний для кожного патріота день. У нашій країні багато громадян, але мало патріотів. Часто, особливо останнім часом, доводиться чути нарікання від таких «громадян»: мовляв, і влада погана, і мова дурна, і взагалі - «ненавиджу». І тоді хочеться спитати в такої людини: а що ти зробив для України?

Мешканцям Новомосковського району є що відповісти на це запитання. У любові до своєї країни їм не відмовиш. Щедро годують Україну новомосковські хлібороби, а районна влада робить все для виконання державних програм. Дуже трепетно ставляться на Новомосковщині до традицій, української мови, української пісні, талановитих українських дітей.

Двадцять другого серпня у м. Перещепиному відзначили одразу дві події - День Прапора та День Незалежності України. Привітати перещепинців та інших мешканців Новомосковщини приїхало багато гостей, в тому числі і представники районної влади.

Найвеличніші українські святаУрочисто, під звуки гімну, підняли синьо-жовтий прапор голова Новомосковської райдержадміністрації І. Гуртовий та заступник голови районної ради С. Тіменко.

Вітаючи присутніх зі святом, І. Гуртовий побажав мешканцям Новомосковщини мирного неба, міцного здоров'я, родинного благополуччя і довгого життя у вільній державі, де добробут кожного зростатиме з кожним днем.

- Мені приємно відзначити, - сказав Ігор Іванович, - що це головне свято нашої держави ми зустрічаємо з хорошим настроєм і пишаємося своїми здобутками. Адже за усіма показниками у нашому районі йде стабільне зростання - Новомосковщина разом з державою впевнено крокує вперед.
Урочисті слова про свято Незалежності сказали й інші учасники мітингу, які також привітали новомосковців зі святом.

Насамкінець присутні змогли насолодитися чарівними українськими піснями у виконанні золотоголосої Валентини Лисогорі.

P.S. Уже другий рік поспіль Президент України реалізує загальнонаціональний проект “Український прапор у кожну родину”. Цей проект запланований на три роки і розрахований на чотири етапи. Нині проходить третій етап - забезпечення прапорами державних установ, навчальних закладів міст та обласних центрів. Четвертий етап передбачає передачу прапора у кожну родину. Глава держави наголошує, що національний прапор є одним з найважливіших символів, який об'єднує 47 млн. громадян України. Виховання в суспільстві глибокої поваги до цієї святині є надзвичайно важливим, вважає Віктор Ющенко.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

А. Чиндрова

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56