Благодійний концерт

Благодійний концерт


   17 сентября 2008     1877
Вже втретє, в ПК Металургів пройшов благодійний концерт, на якому були присутні майже школярі міста Новомосковська молодших класів. Діти спостерігали яскраву хореографічну вистуву, організовану творчим колективом ПК Металургів. Захід був спрямований на підтримку хворої дівчинки. У Горбаненко виявили недоброякісну лімфому, на видалення та лікування якої потрібні великі кошти. Лєра учасницею народного театру естрадного танцю «Богема» м. Нікополя.

Даний танцювальний ансамбль постійним гостем ПК Металургів та другом наших творчих колективів. Цей колектив, учасницею якого дівчинка, неодноразово приймав участь у фестивалі «Самарська осінь», який традиційно проходить в нашому Дівчинка знаходиться в край складному стані термінової складної операції та довгострокового лікування. кошти благодійних заходів, що пройшли в Новомосковську перераховані на лікування хворої Лєри.

Горбаненко Маргарита, керівник народного театру естрадного танцю «Богема» звертається до всіх небайдужих до чужого горя людей, допомогти врятувати важкохвору дочку.
Реквізити для переказу коштів: р/р 67 62 4620 3035 9936, КБ «ПриватБанк», отримувач – Горбаненко Маргарита Миколаївна (на лікування дочки). Тел.: 8(066) 373-31-14


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56