Життя без майбутнього

Життя без майбутнього


   10 сентября 2010     1390
Наркоманія в Україні, на думку спеціалістів, давно набула ознак епідемії. Кількість людей, які вживають наркотики, близько 100 тисяч (за офіційними даними). Реальна цифра людей, що вживають наркотики за оцінками МВС у 10-12 разів більша, і складає 800-900 тисяч, а тенета наркобізнесу ловлять все нових жертв.

За даними Інтерполу, в Україні зареєстровано 65 тисяч розповсюджувачів наркотиків. Не став виключенням і наш регіон.

Сорокарічний Андрій, мешканець одного з селищ Новомосковського району, усі необхідні речовини для виготовлення наркотику купував у Дніпропетровську, а от збував у нашому районі. Первитин – один із найрозповсюдженіших наркотичних засобів, він продавав тривалий час, отже поступово впевнювався у власній безкарності. Але одного дня до нього замість чергового клієнта підійшли працівники правоохоронних органів.
Свою провину Андрій визнав частково, мовляв, наркотик не збував, а вживав сам, а шприц з первитином під час затримання йому підкинули міліціянти.

Суд провину наркоторгівця визнав і засудив до п’яти років ув’язнення.
Слід знати, що наркоманія – це важка хвороба, яка дуже швидко розвивається.
Середня тривалість життя людини після початку регулярного прийому наркотиків становить 7 років. Наркомани рідко доживають до 30-річного віку. Як свідчать дослідження, часто вживати наркотики починають зовсім випадково, через цікавість. Молодь “знайомиться” з наркотиками на дискотеках і вечірках, в компанії з друзями. Існують й інші причини збільшення кількості наркоманів, а саме: економічна криза, безробіття, проблеми в особистому житті. Все це змушує людину за допомогою наркотиків шукати “кращого життя”. Але це життя без майбутнього. Пам’ятаймо про це.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56