Непроханого візитера попросили представитися, але він спробував втекти…

Непроханого візитера попросили представитися, але він спробував втекти…


   16 мая 2011     1433
07 травня 2011 року в під’їзді будинку № 5, розташованому на пл.Леніна м.Новомосковськ, мешканцями цього будинку був помічений невідомий чоловік, який намагався скоїти крадіжку двох батарей опалення. При спробі затримати злочинця, останній, намагаючись втекти, виліз з вікна межповерхового сходового майданчика між другим і третім поверхами та, не втримавшись, впав на землю, внаслідок чого отримав смертельні ушкодження. Проведеними заходами особа невідомого чоловіка була встановлена, ним виявився 46-річний мешканець міста.

Як з’ясувалося, 07 травня близько 13.30 години одна з мешканок вказаного будинку вийшла зі своєї квартири та виявила, що у її під’їзді демонтовані батареї опалення. Повернувшись до своєї оселі, вона почула гучний гуркіт десь на вході у під’їзд та знов вийшла з квартири і спустилася вниз до входу. Там вона зустріла незнайомого чоловіка, який завантажував батареї опалення з її під’їзду в тачку. Жінка проявила пильність та стала розпитувати незнайомця: хто він, чому демонтує батареї тощо. Чоловік представився працівником «Коменерго» та став запевняти жінку, що батареї в цьому будинку будуть замінювати на нові. Зателефонувавши в «Коменерго», жінка зрозуміла, що у під’їзді знаходиться злочинець та, покликав на допомогу сусіда для затримання цього злочинця, стала телефонувати у міліцію. Коли мешканець будинку перекрив собою вихід з під’їзду, злодій виліз з вікна межповерхового сходового майданчика між другим і третім поверхами та, не втримавшись, впав на землю.

Окрім працівників міліції та медичних працівників на місце пригоди були запрошені працівники «Коменерго», які і впізнали у померлому колишнього слюсаря-сантехніка цього підприємства.

За добу до цієї пригоди, 06 травня цього року, до чергової частини міської міліції надійшло повідомлення про аналогічну крадіжку з під’їзда будинку № 20 по вул.Радянській. При наданні фотографії підозрюваного у вчиненні крадіжки в будинку № 5 на пл.Леніна очевидцям демонтажу батарей опалення в будинку № 20 по вул.Радянській, він був впізнаний як той, що демонтував батареї в цьому будинку.

Зараз з’ясовується причетність померлого підозрюваного до вчинення інших аналогічних крадіжок, бо є вагомі підстави припускати, що це не весь перелік скоєних ним злочинів.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Т.М. Попова, майор міліції

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56