СТЕРЕЖІТЬСЯ КРАДІЖОК З АВТІВОК!

СТЕРЕЖІТЬСЯ КРАДІЖОК З АВТІВОК!


   24 февраля 2009     1487
Крадіжки з автомобілів - це явище, напевне, настільки звичне нині, що, здавалося б, нема у цьому нічого надзвичайного. Але останнім часом, мабуть, через брак автостоянок та збільшення у кілька разів автопарку в місті, таких крадіжок дещо побільшало. Вже протягом півтора місяця цього року на території Новомосковщини було скоєно 17 крадіжок з авто. І це лише ті заяви, які надходять до Новомосковського міського відділу міліції. У більшості ж випадків, ставши жертвою дрібної крадіжки, люди до міліції не звертаються.

Здобуток зловмисників часом буває досить значним. У списках викраденого трапляються автомагнітоли, великі суми грошей, дорогий одяг, мобільні телефони тощо. Кількість таких інцидентів не зменшується, а навіть зростає. Приміром, тільки 12 лютого цього року було зареєстровано дві крадіжки з автомобілів та два факти пошкодження автівок (розбиття віконного скла). Тому керівництво Новомосковського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області звертається до всіх автовласників з проханням бути пильними:

- вмикати сигналізацію на повну гучність;
- щільно закривати всі вікна;
- не залишати в автомобілі документи та цінні речі;
- замикати дверцята і багажник;
- прибирати антену;
- якомога швидше повідомляти в міліцію про злочини відразу після їх скоєння!


Запам'ятайте, що ваш автомобіль - це не сейф на колесах, що не згорає. Тому, якщо є можливість, користуйтеся краще за все стоянкою, яка охороняється.
Виконання цих простих правил дозволить зберегти автомобілістам певний спокій.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Т. М. Попова, майор міліції

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56