За самовільну порубку лісових насаджень передбачена кримінальна відповідальність

За самовільну порубку лісових насаджень передбачена кримінальна відповідальність


   5 марта 2015     1593
На початку лютого цього року до місцевої міліції звернулися небайдужі громадяни з повідомленням про те, що невстановлені особи здійснюють незаконну порубку дерев в лісосмузі на території Знаменівської сільської ради.

Негайно відреагувавши на повідомлення про злочин, новомосковськими працівниками сектору боротьби з економічними злочинами було задокументовано цей факт та в подальшому виявлено ще один – аналогічний, за якими було встановлено чотири особи, що організували та здійснювали порубку лісових насаджень в Новомосковському районі. Зловмисники після себе залишили лише пеньки та гілки. Саме таку картину правоохоронці побачили на місці скоєння правопорушення.

Своїми діями зловмисники нанесли державі збитків на 62 000 гривень. Однак ту шкоду, яку було заподіяно правопорушниками, природі доведеться довго відновлювати.

За даними фактами відкрито кримінальні провадження за ст.246 КК України (незаконна порубка лісу). Санкція статті передбачає штраф або позбавлення волі на строк до 3-х років з конфіскацією незаконно добутого.

Досудове розслідування триває, а новомосковські правоохоронці будуть і надалі проводити рейди з виявлення таких порушників.
За самовільну порубку лісових насаджень передбачена кримінальна відповідальність За самовільну порубку лісових насаджень передбачена кримінальна відповідальність За самовільну порубку лісових насаджень передбачена кримінальна відповідальність За самовільну порубку лісових насаджень передбачена кримінальна відповідальність За самовільну порубку лісових насаджень передбачена кримінальна відповідальність За самовільну порубку лісових насаджень передбачена кримінальна відповідальність


Тетяна Попова, майор міліції


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 2)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56