КРИМІНАЛЬНА ХРОНІКА

КРИМІНАЛЬНА ХРОНІКА


   3 июля 2008     1892
Здавалося б, що такого страшного в ігровому автоматі на вулиці. Є бажання - грай, ні - йди собі далі, ніхто тебе ні до чого не змушує. Але мало хто знає, скільки зла родинам новомосковців заподіяло перетворення нашого міста на маленький Лас-Вегас...
Двадцятишестирічний Андрій проводити вільний час біля гральних автоматів дуже любив. Але зарплатні продавця-комірника на одноруких бандитів не вистачало. Тож довелось хлопцю jбирати - відмовитись від згубної звички, чи стати на слизьку доріжку злочину. На жаль, Андрій обрав останнє.


Протягом шести місяців продавець не віддавав у повному обсязі виручку від проданого товару. На що сподівався крадій - що господар магазину не помітить пропажу, чи на те, що фортуна таки посміхнеться, і гральний автомат подарує казковий виграш - невідомо. А сума тим часом набігла чимала: інвентаризація показала нестачу більше сорока тисяч гривень!
Андрій повернув власнику магазину лише 10 тис. грн., щодо решти домовився - повертатиме із зарплатні. Але минуло ще три місяці, і чергова інвентаризація знову виявила нестачу. Ну що тут поробиш? Довелося підприємцю звертатися за допомогою до правоохоронних органів.
Андрій свою провину визнав, і наразі продовжує працювати та віддавати борг. Господарю пообіцяв - більше жодних крадіжок. Але хто ж повірить його обіцянкам? Долю злочинця визначила любов до ігрових автоматів, тепер останню крапку має поставити суд.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

А. Чиндрова, за матеріалами М. Березюка, старшого слідчого Новомосковської міжрайонної прокуратури

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55