ПІДЗАРОБИЛА НА СТАТТЮ КРИМІНАЛЬНОГО КОДЕКСУ

ПІДЗАРОБИЛА НА СТАТТЮ КРИМІНАЛЬНОГО КОДЕКСУ


   30 апреля 2009     1669
В середині березня завдяки професійним, грамотним діям співробітників відділення по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Новомосковського міського відділу міліції було припинено діяльність наркокубла, облаштованого в приватному будинку одного з мікрорайонів міста. Тридцятип'ятирічна господарка, до речі, мати неповнолітньої дитини, влаштувала в помешканні, яке винаймала для себе, цілу лабораторію з виготовлення наркотиків. Крім того, вона надавала це приміщення іншим особам для незаконного вживання наркотичних засобів та психотропних речовин.

Під час обшуку з домівки було вилучено 10 мл психотропної речовини «первентин», понад 20 г наркотичної речовини «маріхуана» та інгредієнти для виготовлення «первентину».
За цим фактом порушено кримінальну справу, підозрювана затримана, їй інкримінуються 3 факти збуту наркотичних засобів та надання приміщення для незаконного вживання наркотиків. Працівники міліції з'ясовують канали надходження наркосировини та інші важливі обставини й деталі у цій справі.

Можливо, такі вдалі затримання - лише краплина у морі боротьби з наркоторгівлею. Проте, це ще один впевнений крок до очищення Новомосковська від такого лиха, як наркоманія.

Загалом в місті та районі з незаконного обігу за три місяці поточного року вилучено понад 2 кг наркотичних речовин та 14 кг прекурсора «соляна кислота», що не дійшли до споживача. Розкрито 60 наркозлочинів, з яких 27% - збут наркотичних засобів, що є високим результатом у боротьбі з наркозлочинністю. Але, попри все, ситуація залишається складною. Тому, шановні мешканці міста Новомосковська та Новомосковського району, якщо у вас є якісь відомості про злочини, пов'язані з наркотиками, про місця їх розповсюдження або осіб, які їх розповсюджують, не стійте осторонь цієї проблеми! Звертайтеся в міліцію за телефонами: 38-00-67, 7-31-66 або телефонуйте на «телефон довіри» 38-04-85 чи повідомляйте про це будь-яким іншим зручним для вас способом. Конфіденційність розмови по «телефону довіри» гарантуємо.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Т. Попова, майор міліції

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    57