Дохуліганились…

Дохуліганились…


   7 мая 2009     1289
П'яні витівки молодиків доводиться спостерігати доволі часто поблизу питейних закладів міста. Прийнявши «на душу», любителі оковитої одразу стають надто сміливими, і їм тоді - море по коліна. Шкода тільки, що ніколи подібна сміливість не приносить користі, а стає лише причиною трагедій.

Наявність грошей у кишені для багатьох представників сильної статі стає приводом для відвідування магазинів, де реалізується спиртне. Не донісши додому зароблене, чоловіки „розслабляються” просто біля торгового закладу. Чим не герої - заробили, то можна й витратити на себе, коханого!
Типова картина спостерігалася одного зимового вечора на одній з вулиць масиву Перевал. Хтось уже хильнув «согревающего», а хтось тільки збирався це зробити, і перші почали з'ясовувати стосунки з останніми…

На цей раз два брати Олексій та Артем, добре хильнувши спиртного, вирішили провчити відвідувачів магазину. Приводу довго шукати не довелося: не так сказав, не так подивився… Олексій, намотавши на руку ремінь із металевою пряжкою, наніс кілька ударів по голові чоловікові, який зробив одному з братів зауваження за нецензурні вислови у громадському місці. Доки той витирав закривавлене обличчя, другий брат, зробивши із пляшки «троянду», провчав ще одного відвідувача, який вирішив вступитися за потерпілого… У результаті розбійних дій п'яничок постраждали ні в чому не винні люди, які за свою небайдужість отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості.

Своєї вини брати не визнали, а навпаки, придумували різні історії, щоб вийти сухими із води. Але їм не вдалося уникнути відповідальності.
Новомосковським міськрайонним судом кожному з братів було визначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 3 роки і 6 місяців.
Строк достатній, щоб відвикнути від спиртного, а заразом і від звички розмахувати без діла кулаками.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Т. Харківських, за матеріалами А, Фролової, помічника Новомосковського міжрайонного прокурора

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56