КРИМІНАЛЬНА ХРОНІКА

КРИМІНАЛЬНА ХРОНІКА


   7 мая 2009     1563
Одного лютневого вечора мешканець Перещепиного Олександр разом зі співмешканкою Мариною та її подругою розпивав вино вдома на кухні. У той час, як до нього в гості зазирнув Максим, застілля було в самому розпалі, і компанія вже добряче „розвеселилася”. Чоловіки розговорилися, і мова зайшла про спільного знайомого Андрія. Олександр попеняв товаришу - мовляв, весь час вимагаєш з Андрія гроші, де їх взяти юнаку, який росте без батька? Максим обурився - мовляв, ти мені не вказуй, що робити, забирав гроші, і надалі забиратиму!

Розмова ставала все гарячішою і скоро переросла у сварку. Олександр був вже добряче напідпитку, а Максим був не з тих людей, з якими можна посперечатися без наслідків, адже за плечима в нього - солідний стаж наркомана. Словом, трагедія була неминуча. Олександр вхопився за ножа - Максим має зрозуміти, що він говорить серйозно, має слухати і боятися його. Але останній авторитету товариша навіть під загрозою ножового поранення не визнавав. І тоді Олександр наніс йому удар ножем в область лівої ключиці.

Максим стрімголов вибіг з квартири. Попросив перехожих викликати швидку. Поранення виявилось тяжким і могло призвести до загибелі чоловіка. Тому і не дивно, що незабаром у квартирі Олександра з'явились представники правоохоронних органів.

Рік тривало слідство. І Максим, і Олександр змінювали свої свідчення. Але часу назад не повернути. Цього разу жертва підсудного залишилась в живих, та хто знає, як складуться обставини наступного разу, коли знову виникне сварка... Та й біографія Олександра не сприяє його виправданню - не працює, був неодноразово засуджений. Тому вирок суду був достатньо суворим - вісім років позбавлення волі.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

А. Чиндрова, за матеріалами А. Драненка, старшого помічника Новомосковського міжрайонного прокурора

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55