Звітували працівники слідчого підрозділу

Звітували працівники слідчого підрозділу


   14 июля 2008     2646
Першого липня 2008 року у міському відділі міліції відбулася прес-конференція з нагоди професійного свята: 45-річчя з дня створення слідчого апарату МВС України. У ході зустрічі були виголошені результати роботи слідчого підрозділу за перше півріччя поточного року. Конференцію провів заступник начальника Новомосковського МВ УМВС України в Дніпропетровській області - начальник слідчого відділення, майор міліції І. Красюк.

За інформацією, наданою представникам ЗМІ, перше півріччя 2008 року відзначилось зменшенням кількості карних справ, а також зниженням рівня злочинності у місті та районі.

За вищевказаний термін у слідчому відділенні знаходилась 771 карна справа, з яких 27 - про злочини, скоєні неповнолітніми або за їх участю. Закінчено провадженням 344 карні справи на 470 епізодів злочинної діяльності, серед яких 22 - скоєних неповнолітніми або також за їх участю.
За звітній період за підозрою у скоєнні тяжких та особливо тяжких злочинів було затримано 61 особу, 49 було заарештовано за постановою Новомосковського міськрайонного суду.

Серед скоєних злочинів, за якими були порушені карні справи:
- 3 умисних вбивства (розкрито);
- 14 тяжких тілесних ушкоджень (розкрито), з яких 6 призвели до смерті;
- 2 зґвалтування (розкрито), одне - у відношенні неповнолітньої;
- 26 пограбувань (16 розкрито);
- 152 крадіжки (74 розкрито);
- 25 випадків хуліганства (16 розкрито);
- 98 незаконних обігів наркотиків (розкрито);
- 30 дорожньо-транспортних пригод, 4 з яких із летальним кінцем.


За перше півріччя 2008 року було розкрито та розслідувано 70 злочинів минулих років. Так, працівниками слідчого відділу було затримано громадянина, який протягом 2005-2006 років скоїв 15 злочинів корисливого характеру (крадіжки, грабежі).

Звітували працівники слідчого підрозділу.
Збитки, спричинені злочинами, скоєними в першій половині 2008 року, нараховують 463703,00 грн., з яких 251090,00 грн. було відшкодовано в результаті заходів, проведених співробітниками слідчого відділу.
Крім того, на майно обвинувачених був накладений арешт на суму 74260,00 грн., а в ході проведених обшуків по кримінальних справах було вилучено грошей і цінностей (для забезпечення відшкодування збитків) у розмірі 20830,00 грн.

Майор Красюк Іван Васильович в цілому задоволений роботою відділу і сподівається надалі зробити все можливе для її покращення. На його думку, для більш ефективної роботи представників слідчого підрозділу бракує довіри з боку населення, яка б мала перерости у партнерські стосунки. Адже ймовірність розкриття злочину збільшується за умови своєчасного повідомлення про його скоєння, так би мовити ефективна «робота по гарячих слідах». Іван Васильович також повідомив про потребу в кадрах для слідчого відділення. Тут чекають на молодих співробітників - випускників відповідних вузів 2008 року.

У ході конференції було також розглянуто співпрацю органів міліції з представниками ЗМІ. Це надасть можливість інформувати населення про злочини, що кояться у місті та районі.
Майор Красюк сподівається, що за таких обставин поріг довіри населення до працівників міліції зросте, наголосивши при цьому, що позитив у цьому напрямку вже намітився, і сьогодні все більше громадян довіряють свої проблеми співробітникам правоохоронних органів.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

На прес-конференції побувала Я. Яцюк

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    57