Операція «Чисте повітря»

Операція «Чисте повітря»


   13 июля 2009     2612
У липні поточного року на території області проводяться цільві профілактичні заходи «Чисте повітря 2009», метою яких є контроль за забрудненням атмосферного повітря викидами від автотранспорту.
Забруднення повітря вихлопними газами становить особливу небезпеку для здоров'я людини, адже у вихлопних газах близько 200 речовин і тільки 6-ть з них вважаються нешкідливими для людей. Згідно з розрахунками, викидів шкідливих речовин у вихлопних газах в 10-ть разів більше, ніж від промислових підприємств.


Враховуючи складну екологічну ситуацію і на основі положення про проведення операції «Чисте повітря» особовим складом ВДАІ по обслуговуванню адміністративної території м. Новомосковськ та Ново- московського району разом з Новомосковською регіональною екологічною інспекцією проводяться рейдові перевірки транспортних засобів підприємств і організацій, а також перевірки двигунів власного автотранспорту під час конторлю за технічним станом автомобілів на лінії щодо токсичності та димності відпрацьованих газів.

В зв'язку з цим звертаємось до керівників автогосподарств, власників особистого транспорту не допускати експлуатацію автомобілів з несправними двигунами і паливною апаратурою, вчасно проходити технічний огляд.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Начальник ВДАІ з ОАТ м. Новомосковськ та Новомосковського району майор міліції М.В. Голубничий

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56