Не ходіть, дівчата, пізно без провідника…

Не ходіть, дівчата, пізно без провідника…


   2 октября 2009     1408
Хочеться попередити всіх дівчат і жінок, бо часто саме вони стають жертвами гвалтівників, маніяків, просто хуліганів напідпитку.
Десятою б дорогою обійшла безлюдне місце продавчиня одного із супермаркетів Новомосковська, якби знала, що на неї чекає на містку поблизу «Солоного лиману», що у с. Піщанка.


Назустріч жінці, що поверталася додому з роботи із пакунками продуктів, ішов чоловік, який, порівнявшись з нею, осліпив її ліхтариком та ударив електрошокером, заволодівши майном жертви. Однак цього йому здалося замало, і він, зв'язавши жінку та натягнувши їй глибоко на очі шапку, обмотавши для надійності скотчем, повів до свого будинку…

Тут зловмисник помістив жінку у скриню, та ще й начепив замок, щоб вона не втекла.
Через деякий час повернувся і зґвалтував жінку, повідомивши їй, що давно не мав інтимних стосунків. Розправлявся ґвалтівник із жертвою, міцно зав'язавши їй очі, тож вона лише по запахах могла здогадуватись, де знаходиться. Задовольнивши свою хіть, бандит довго кружляв із жінкою вулицями, полем, аби вона не могла зрозуміти, де, на якій вулиці чинив над нею наругу цей нелюдь.

Нарешті, наказав лягти лицем на землю і не підніматися. Злякана жінка довго прислухалася, поки стихнуть кроки ґвалтівника. Якось зуміла зірвати скотч з обличчя і зорієнтуватися, де знаходиться.
Діставшись додому, розповіла близьким, що з нею трапилось і викликала міліцію.

Незабаром гр. О., раніше судимий, з якого не була знята та не погашена судимість в установленому законом порядку, був затриманий правоохоронцями. Вину свою визнав повністю, але доведеться відбувати покарання за гратами, щоб не було повадно…


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Т. Харківських, за матеріалами І. Снігача, Новомосковського міжрайонного прокурора

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55