ПІДПРИЄМЦЕМ БУТИ ПОЧЕСНО

ПІДПРИЄМЦЕМ БУТИ ПОЧЕСНО


   17 сентября 2008     1852
Районна влада вже давно взяла за правило святкувати державні свята по-родинному, без зайвого офіціозу. Тож і День підприємця 5 вересня відзначали, як у сімейному колі, серед колег і однодумців - кращих підприємців району та представників влади.
На тому, що бути підприємцем почесно, наголосив під час своєї вітальної промови І. Гуртовий, голова районної держадміністрації.


- У Новомосковщині за три роки стало вдвічі більше підприємців, - сказав Ігор Іванович. - А це свідчить про те, що бізнес у районі розвивається, і влада не втручається у цей процес, а, навпаки, - всіляко сприяє тому, щоб спростити для підприємців усі бюрократичні процедури. Україна зараз знаходиться на шляху економічного і державного становлення, і допомога підприємців у цьому є дуже вагомою. Про те, що малий бізнес починає відігравати важливу роль у економіці району, свідчить хоча б те, що за перше півріччя цього року доля податків від приватних підприємців досягла 15%.- За вами майбутнє. Вітаю зі святом, бажаю процвітання, спасибі вам від районної влади, яка зробить все для того, щоб бізнес міг достойно існувати і працювати на користь своєї держави, - підсумував І. Гуртовий.
Привітав винуватців свята і заступник голови районної ради С. Тіменко, який сказав, що на особистому прикладі знає, як непросто займатися підприємницькою діяльністю у сучасних умовах. - Бажаю вам, шановні колеги, - звернувся до присутніх Сергій В'ячеславович, - прийняття нарешті того податкового закону, який дозволить працювати ще ефективніше і плідніше.

Приємним подарунком стали також подяки від районної влади, які вручили кращим з кращих підприємців району.
До щирих слів додались у цей день ще й музичні привітання, під які присутні мали можливість підняти келихи за святково накритими столами.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

А. Чиндрова

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56