Робота існує для тих, хто її шукає

Робота існує для тих, хто її шукає


   8 декабря 2008     2242
Економічна криза вплинула на функціонування багатьох сфер людської діяльності. Зокрема, вона призвела да численних скорочень працівників, що, в свою чергу, викликало проблеми з працевлаштуванням.
Коментарі з приводу того, чи існує дана проблема у нашому місті, дав директор Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Сергій Георгійович Кадевич.


- Кризи із працевлаштування у нашому місті немає, відсоток безробітних майже не зріс - підприємствам і сьогодні потрібні кваліфіковані робітники. Звичайно, зміни відбулися, але за допомогою до нас звертаються здебільшого ті, хто раніше працював поза містом, наприклад, у Дніпропетровську.
С.Г. Кадевич також надав інформацію щодо послуг служби зайнятості та запевнив, що будь-хто може отримати тут допомогу. При собі потрібно мати мінімальний перелік документів: паспорт, ідентифікаційний номер та трудову книжку.

- У центрі зайнятості потенційний робітник може отримати консультацію фахівців, пройти курси з перенавчання або підвищення кваліфікації.


Звичайно, вакансії знаходять відповідно до освіти. На сьогодні попитом користуються спеціальності будівельного характеру: для чоловіків - маляр-штукатур, спеціаліст з євроремонту, а також вакансії кухаря та перукаря - для жінок. Для тих, хто має вищу освіту, у центрі зайнятості пропонують курси із здобуття нової, більш перспективної спеціальності (наприклад, менеджер з управління персоналом).
Для бажаючих зайнятися підприємницькою діяльністю, у центрі існує послуга, за якою клієнту надають одноразову допомогу для початку власного бізнесу. Але для її отримання потрібен дозвіл - слід довести свою спроможність займатися підприємницькою діяльністю.

Центр зайнятості оснащено сучасним устаткуванням, за допомогою якого всі бажаючі можуть і самі перевірити існуючі на ринку праці вакансії та подати своє резюме.

С. Г. Кадевич у минулому військовослужбовець, тому у своїй роботі віддає перевагу стабільності й конкретності. Він оптимістично налаштований щодо процесу працевлаштування у нашому місті, адже впевнений - робота існує для тих, хто її шукає. А поки економічна ситуація у країні буде налагоджуватися, Сергій Георгійович планує підготувати нові кадри для спеціальностей, які користуються попитом.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Я. Яцюк

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55