Легалізація трудових відносин – безальтернативний шлях

Легалізація трудових відносин – безальтернативний шлях


   2 июля 2010     4390
Правова необізнаність істотно послаблює позиції пересічного громадянина у відносинах із працедавцем, який часто-густо порушує закон, не укладаючи трудову угоду з найманим працівником, і вдається до виплати заробітної плати в „конверті”.
У такий спосіб нечесний роботодавець приховує доходи, не подаючи звітність до податкових органів, і нехтує своїми обов’язками щодо забезпечення законних соціальних гарантій працівників – може звільняти їх без пояснення причин, змушувати працювати понаднормово.


Порушуючи права найманого працівника, такий працедавець завдає збитків державі, шкодить її соціальній та фінансовій стабільності.

Фахівці Новомосковської об’єднаної ДПІ не залишаються осторонь проблеми забезпечення трудових прав громадян. Так, протягом січня – травня 2010 року проведені огляд-контролі місць здійснення підприємницької діяльності 67 СПД-фізичних осіб. За результатами проведеної роботи залучено до реєстрації трудових відносин 32 особи.

За результатами проведеного у квітні цього року рейду щодо виявлення найманих працівників, які працюють без укладання трудових угод з суб’єктами господарювання, було встановлено здійснення роздрібної торгівлі одягом та взуттям суб’єктом підприємницької діяльності – фізичною особою, який використовував працю трьох найманих працівників без відповідного оформлення трудового договору. Новомосковською ОДПІ вжито заходи щодо залучення до державної реєстрації найманого працівника.

Вищенаведені заходи сприяли додатковим надходженням по єдиному податку, виплаті заробітної плати найманим працівникам та наповненню бюджету за рахунок перерахування податку з доходів фізичних осіб.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

О. Захаров, заступник начальника Новомосковської ОДПІ

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56