Прибирання Самарського лісу

Прибирання Самарського лісу


   17 апреля 2014     1823
пПро те, що у місті в суботу відбудеться рибирання лісу, оголошувалося у пресі заздалегідь, але бажаючих навести порядок у лісі було не надто багато. Тим не менше, на ентузіазм активістів це не вплинуло, і всі взялися за роботу з неабиякою заповзятливістю.

Найбільше сміття відпочивальники чомусь викидають у Самару, і дістати його звідти дуже важко, як і з кущів, куди любителі викидають подалі з очей пляшки та інший непотріб. Та незважаючи на труднощі, трохи більше як за три години на галявині була велика кількість пакетів із сміттям, яке потім за рахунок підприємців було вивезено, що є дуже важливою складовою робіт із прибирання.

Безумовно, споглядати на чистий ліс дуже приємно, але попереду святкові дні, а це значить, що більшість новомосковців обере саме самарський ліс для пікніків на природі. У зв’язку з цим активісти пропонують міській владі розробити план заходів, спрямований на недопущення знищення природи, яка слугує кожному з нас. І не лише сьогодні. Тому кожному, хто йтиме на відпочинок до лісу, варто думати і про завтрашній день.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è