Заради історичної справедливості

Заради історичної справедливості


   12 июня 2008     3665
Сімдесят п'ять років виповнюється цьогоріч українському Голокосту, організованому комуністами, які, виправдовуючись, пускають брехливі чутки, ніби виною всьому був неврожай хліба. Але цифри говорять самі за себе. У 1932 році, коли Україна вмирала з голоду, за кордон було вивезено 1720000 тонн зерна, а у 1933 - 1680000 тонн. Не було посухи, не було неврожаю, була війна ... з українськими селянами, з українським народом.
“Між селянами і нашою владою точилася жорстока боротьба. Це була боротьба на смерть. Цей рік став випробуванням нашої сили і їхньої витривалості. Голод довів їм, хто тут господар. Він коштував мільйонів життів, але колгоспна система існуватиме завжди. Ми виграли війну,” - це слова першого секретаря Дніпропетровського обласного комітету Комуністичної партії Менделя Хатаєвича.


Новомосковськ і села навкруги міста зазнали лиха Голокосту у повній мірі. Містом щоранку їздили грабарі і підбирали вже задубілі, бездиханні трупи. І везли вони безвинно загиблих людей у заздалегідь викопану братську могилу, яка знаходилась на тому місці, де горить зараз Вічний вогонь. Ще перед війною там була висока металева огорожа 10 на 8 метрів. На воротах висіла солдатська каска. Після війни на касці намалювали червону зірку, а під нею помістили табличку: “Здесь покоятся партизаны, сражавшиеся с немецкими фашистами”. Ось так маскували свої злочини комуністи та їх передовий загін КДБ.
Через газету звертаємось до Вас, пане міський голово, аби Ви дали вказівку і особисто посприяли спорудженню пам'ятника жертвам геноциду на Новомосковщині. Щоб відродилась історична правда, яку так вміло і так старанно комуністи приховували від українського народу. Хочемо також звернути увагу на напис на стелі біля Вічного вогню - повну нісенітницю, яку написали комуністи задля увічнення своєї партії. Адже кожен солдат, який ішов у бій, ніколи не думав про якийсь комунізм, а молився тільки про те, щоб вижити, і знову побачити своїх рідних.
М. Шевельов, колишній політв'язень, ветеран праці, письменник.

Р.S. Міський голова, до якого М. Шевельов звернувся із цим листом, порадив не ворушити старе…


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Еженедельник "Весник Присамарья"

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55