Весна за наказом

Весна за наказом


   14 апреля 2011     2026
Сонячний квітень нарешті приніс нам весняний настрій. Але він змінюється із приходом вечора, адже на дворі температура опускається до нульової відмітки, через що у домівках городян стає холодно.
Хоч опалювальний сезон має закінчуватись 15 квітня, вказівкою зверху було оголошено про передчасний прихід весни. В результаті вже 11 числа у місті було вимкнене центральне опалення. Про поняття санітарних норм під час прийняття подібних рішень в Україні давно не згадують. Батьки дітей, які були вимушені спати одягненими у дитсадках та навчатися у холодних класах, почали звертатися до партійних осередків міста, звинувачуючи депутатів у ситуації, що склалася, хоча не депутати, а міський голова дає подібні розпорядження.


За роз’ясненням з даного питання ми звернулися до директора ДП «Новомосковськтеплоенерго» Г. Троценка.


— Григорію Григоровичу, хто прийняв рішення про вимкнення опалення у місті?


— Рішення прийнято, перш за все, керівництвом НАК «Нафтогаз України», тому що саме вони виділяють певні ліміти, які ми не маємо права перевищувати.


— Закінчення лімітів випереджає нормативне закінчення опалювального сезону...


— Ще 1 квітня Новомосковське управління з експлуатації газового господарства отримало від Мінпаливенерго повідомлення про відсутність лімітів на газ для опалення. Пропонувалося відключити газоспоживче обладнання. А вже 7 квітня ми отримали розпорядження міського голови, яким, у зв’язку зі стійким підвищенням середньодобової температури повітря понад 8˚С, рекомендувалося закінчити опалювальний сезон 8 квітня.


— Але останніми днями температурні показники значно знизилися. Городянам мерзнути до фактичного потепління чи, все ж таки, опалення буде ввімкнено?


— Враховуючи заборгованість міста за спожитий газ, важко отримати додаткові об’єми. І така ситуація спостерігається по всій області. Але сьогодні, 12 квітня, о 17 годині це питання буде вирішуватися на обласному рівні. Від цього часу будуть моніторитися погодні показники, з урахуванням яких і буде прийнято рішення щодо ввімкнення опалення у місті.


Залишається сподіватися, що погода буде більш прихильною до людей, ніж постачальники тепла, і весна, нарешті, подарує нам всім стійку сонячну погоду.


P.S. Наступного дня, 13 квітня, опалення у місті було відновлено.На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Андрій Александрович. Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55