Перехiд, який створив незручностi людям

Перехiд, який створив незручностi людям


   17 ноября 2011     1822
Про пішохідний перехід біля магазину «Рубін» ми неодноразово писали. Нарешті, обіцянка міського голови полегшити перехід дороги пішоходам була виконана. Все начебто починалося як належить: розмітку зроблено, знаки встановлено... та до кінця роботу так і не доведено. Переходячи вулицю, доводиться стрибати з тротуару на перехід через бордюр, а дитячий візок переносити. В дощову погоду цю ділянку дороги краще взагалі оминати, бо на місці переходу з’являється... калюжа.

Водії ж вперто не бачать (чи не хочуть бачити) встановлені знаки «пішохідний перехід» і паркують машини як і раніше, і знак для них не перешкода. Пішоходи ж вимушені обходити начебто для них обладнаний перехід – як і де завгодно його оминати, аби не потрапити під колеса автомобіля.

Ось так. Ніби й добра була ідея, але блага людям вона не принесла, а створила ще більші незручності. Саме в цьому місці варто чергувати працівникам Державтоінспекції, адже тут є всі підстави для перевірки у водіїв не лише документів, а й знань правил дорожнього руху.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56