6 водоводів цього року відремонтують на Дніпропетровщині - Валентин Резніченко

6 водоводів цього року відремонтують на Дніпропетровщині - Валентин Резніченко


   9 июля 2015     866
Це дозволить забезпечити якісним та стабільним водопостачанням близько 450 тисяч жителів Дніпропетровщини. Про це заявив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«До кінця року проведуть комплексний ремонт 6 водопроводів. Вони забезпечать стабільним водопостачанням близько 450 тисяч мешканців області. Загалом за 2015-2016 роки додатково буде підвищено якість цієї послуги для 900 тисяч жителів регіону. Вода поступатиме стабільно, а після заміни труб зникне й іржа», - заявив Валентин Резніченко.


Цього року завершиться реконструкція водопроводу в Синельниковому та пройде капітальний ремонт Вовчанського водозабору Васильківського району. Проведуть ремонт декількох ділянок магістрального водоводу Дніпро-Західний-Донбас та водоводу до П’ятихатки.

Також наразі ведеться реконструкція водоводу до селища Гвардійське Новомосковського району та незабаром розпочнеться реконструкція водоводів до міст Тернівки та Верхньодніпровська.

В цілому цього року на реконструкцію та капітальний ремонт водоводів з обласного бюджету передбачено 35 млн. грн., у наступному потрібно ще 55 млн. грн.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è