З новосіллям!

З новосіллям!


   27 апреля 2009     2376
Великодні свята стали цього року особливими для сімей військовослужбовців 194 понтонно-мостового загону (командир частини - Микола Тимофійович Савчук).
Напередодні свята - 17 квітня - з рук мністра транспорту та зв'язку України Йосипа Вінського вони отримали ключі від вісімнадцяти квартир у новому триповерховому будинку.


На урочистостях, присвячених цій події, були присутні представники влади, винуватці свята, включаючи і тих, хто доклав найбільших зусиль до будівництва житла.

З новосіллям!Воно було розпочато ще у березні минулого року силами першої понтонно-мостової роти (командир роти капітан О. Бардиш) та другої понтонно-мостової роти (командир роти старший лейтенант М. Козуб) парку НЗМ-56 (начальник парку підполковник Г. Заремба). Саме завдяки зусиллям цих людей під керівництвом командира полковника М. Савчука, а також відповідального за будівництво командира кадру загону майора О. Чеснова та заступника командира загону - начальника будівельно-відновлювальної частини підполковника І. Чорного з'явились ці одно-, дво- та трикімнатні квартири загальною площею 1142 метри!
Чи треба говорити про те, наскільки важливим стало у сьогоднішніх умовах отримання житла? На щастя, це розуміють не тільки прості громадяни, а і чиновники, які спромоглися подарувати у цей непростий час крапельку радості людям. Безкоштовне житло, новенький дитячий майданчик, чиста, добре облаштована територія навкруги - хіба не про це мріє кожна родина?

- Ми будемо продовжувати працювати в цьому напрямку, - зазначив під час свого виступу міністр транспорту Й. Вінський, - намагатимемось і далі забезпечувати військових житлом. Офіцери, які слугують своїй Батьківщині, повинні відчувати затишок, їх сім'ї мають жити у нормальних умовах.

Міністр подякував також всім, хто доклав рук до будівництва, адже будували дім власними силами, для себе. Він побажав щастя, благополуччя всім, хто житиме у нових оселях Дуже важливо для кожного військового, щоб новий будинок став надійною фортецею, куди повертаєшся зі служби і де на тебе чекають усміхнені і щасливі рідні люди.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

А. Чиндрова

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56