Підвал не може бути газосховищем

Підвал не може бути газосховищем


   19 июня 2009     2078
Не встигло висохнути чорнило після написання статті про забудову п/п В. Майстренком підвалу житлового будинку №13 по вул. Сучкова, як стурбовані жителі зателефонували до редакції і повідомили, що у підвалі сталося щось надзвичайне. Мешканці будинку бачили, як до місця будівництва під'їхала швидка допомога і особисто С. Майстренко, котрий курує будівництво проекту, допомагав виводити постраждалого, щоб доправити до лікарні.

Як стверджують очевидці, з підвалу сильно «несло» газом, там знаходилися газові балони, що викликало неабияку стурбованість людей.

Прибувши на місце події, ми пересвідчились, що газовий балон все-таки був у підвалі, що пізніше підтвердив С. Майстренко в особистій бесіді. Але підприємець заперечив, що працівник постраждав у результаті вибуху чи іншої ситуації, пов'язаної з будівництвом. - Людині стало погано, от і все, я допоміг їй дістатися до автівки швидкої, - сказав він, - дивуючись, що це викликає запитання у людей. - У підвальному приміщенні проводяться будівельні роботи, газовий балон використовували для підігріву матеріалу для гідроізоляції, на проведення всіх робіт є необхідні документи, - повідомив Сергій Петрович.
На запитання, де знаходиться постраждалий, відповів, що його відвезли додому після наданої допомоги.
Що ж відбулося насправді у підвалі, де повним ходом іде будівництво, - не дізнається ніхто. Побачивши нас, будівельники наглухо зачинили двері, тож дізнатися прізвище працівника не вдалося.
Отримати роз'яснення ми спробували від С. Майстренка, який керує будівництвом, втілюючи у життя проект свого брата.

Документи у забудовника дійсно є. Тут і рішення сесії міської ради «…про дозвіл В. Майстренку на переобладнання підвального приміщення колишнього газосховища»…, і ордер на виконання земельних робіт, затверджений головним архітектором міста та заступником міського голови дозвіл на виконання будівельних робіт…

Складається враження, що чиновники і відповідальні особи, які підписували ці документи, не знають, що газосховище, як іменується чомусь у документах звичайний підвал житлового будинку, гіпотетично не може розташовуватись під квартирами людей.

Навряд чи хтось може навести приклад, де б у житловому будинку було газосховище, тож за роз'ясненням ми звернулися до в.о. начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Владислава Юрійовича Бови.

- Підвали, як бомбосховища, були зняті з обліку ще у середині 90-х, - зазначив виконуючий обов'язки начальника. Ніякого газосховища у вказаному підвалі не було і не може бути. Тобто це звичайний підвал. Можливо, у газовому господарстві знають щось про газосховище…
Заступник начальника управління газового господарства міста Геннадій Георгійович Великий щиро здивувався, що у житловому будинку нібито колись було газосховище. - Таких об'єктів у місті немає. Газосховище - це використані газові розробки, куди закачують у разі необхідності газ. Якщо ж говорити про небезпеку у разі надзвичайних ситуацій, як, наприклад, отруєння газом, то для цього передбачені звичайні бомбосховища...

Що ж, виходить, що ніяке то не газосховище, а звичайний підвал, якщо бомбосховища зняті з обліку більше десяти років тому.

Відповідно - підвальні приміщення належать власникам квартир багатоквартирних будинків.
Постає запитання, а як же видані підприємцю В. Майстренку дозволи на реконструкцію «колишнього газосховища» (?!) для переобладнання його на «Дім кави»? А це вже питання для компетентних органів.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Т. Харківських

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56