Ремонт розпочато

Ремонт розпочато


   26 октября 2009     1688
На одній із сесій міської ради повідомлялося, що на ремонт вулиці З. Білої необхідно 6 мільйонів гривень. І ось днями новомосковці стали свідками, як техніка запрацювала на початку згаданої вулиці та у районі колегіуму № 11 на вулиці Жовтневій. - Ось воно, нарешті, - зітхнули водії, які чи не найбільше чекали, коли ж, нарешті, влада змилостивиться і подумає не лише про вулицю Радянську, де худо-бідно таки наводять час від часу порядок.
За роз'ясненнями з приводу ремонту дороги представники ЗМІ звернулись до Сергія Федотовича Нетудихатки, заступника міського голови з народногосподарського комплексу міста.


- Наразі зроблено проект з капітального ремонту шляхопроводу за рахунок місцевого бюджету і виконано проект капітального ремонту вулиці Зіни Білої, - пояснив заступник міського голови. - Оскільки без ремонту цієї вулиці ми не можемо сьогодні розпочати ремонт шляхопроводу по вулиці Радянській у зв'язку з тим, що не маємо об'їзної дороги.
Капітальним ремонтом вулиці передбачено ремонт дороги довжиною 2,6 км з облаштуванням ліній освітлення, тротуарами. Весь проект коштує 6,8 млн. гривень. На цей рік з обласного бюджету місту виділено 1, 1 млн. гривень.

Зараз підрядник обраховує об'єми робіт, які будуть виконані, але ямочний ремонт буде зроблено в цьому році по всій вулиці. Тобто будуть проведені всі необхідні роботи, щоб у наступному році, за наявності грошей, ми капітально відремонтували всю вулицю.

На запитання журналістів щодо несприятливих погодних умов під час проведення ремонтних робіт, Сергій Федотович пояснив, що фірма, яка проводить роботи, - а це «Дніпродорбуд» - має необхідний досвід у проведенні такого виду робіт. А також відповідні матеріали, які дозволяють ремонтувати дорогу за будь-яких погодних умов.

Результати початку робіт будівничих - на фото.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

А. Чиндрова

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55