Ніхто не забутий, ніщо не забуто

Ніхто не забутий, ніщо не забуто


   12 мая 2011     1377
Вже не перший рік Новомосковська міська організація Партії регіонів доглядає за пам’ятником поблизу Свято-Миколаївського монастиря. Встановлений він на місці, де у лютому 1943-го року відбувся тяжкий бій, внаслідок якого загинуло 11 червоноармійців та 40 мирних жителів. Активісти організації приходять сюди у всі пам’ятні дати, щоб вклонитися загиблим та покласти до підніжжя пам’ятника квіти.

За традицією, напередодні Дня Великої Перемоги разом з депутатами міської ради від ПР В. Кисельовим, С. Коцюрою, О. Загоруйком та М. Барсуком у прибиранні території навколо пам’ятника взяли участь вихованці школи джур Центру позашкільної роботи (керівник М. Гладуш).


Працюючих поряд дітей і дорослих об’єднала одна мета — зберегти пам’ять про героїчне минуле своїх дідів та прадідів: старші розповідали про подвиги захисників Вітчизни, а молодші всотували у себе почуте та запам’ятовували сказане.


Є сподівання, що юні патріоти не забудуть дороги до обелісків та меморіалів пам’яті. Якщо дорослі подаватимуть подібні приклади, то діти продовжать славну традицію — згадувати та вшановувати ветеранів та всіх, хто, не шкодуючи життя, виборював мирне сьогодення.


— Дуже важливо, щоб діти знали свою історію, — каже О. Загоруйко, тим паче вони мають знати місця розташування пам’ятників та пам’ятних знаків. Адже молодим розбудовувати країну, і вони мають пам’ятати тих, хто подарував їм мир.


Після гарної роботи була смачна козацька каша, якою козачата частували своїх шефів-депутатів.


Сумісна робота, спілкування, приклад старших важливіше за будь-які лекції та настанови. Єднання досвіду, мудрості і молодості у майбутньому обов’язково дасть хороший результат.На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Тамара Харківських3. Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56