Таких голосів - одиниці у світі

Таких голосів - одиниці у світі


   7 ноября 2008     2251
Батьки Віталія Мазніка з раннього дитинства помічали за дитиною неабиякі здібності до співу. Ще зовсім маленьким він підспівував відомим виконавцям без єдиної фальшивої нотки! Але розкрився хлопчик значно пізніше, вже навчаючись у школі.
Голосистого маленького Робертіно оцінили на першому конкурсі «Діамантова нотка», де він став беззаперечним лідером, отримавши за 1-е місце грамоту. Талановиту дитину почула Людмила Іванівна Ткаченко, яка потім стала викладачем Віталія по вокалу. Паралельно з музикою хлопець займався східними єдиноборствами, але музика все-таки взяла гору.
І вже перші випробування на великій сцені принесли успіх.


Участь у конкурсі «Пісня на біс», який щорічно проходить у Дніпропетровську, стала успішною для Віталія - 2-е місце та 2-а премія - результат, який міг задовольнити не тільки дебютанта.
Наступного року хлопець знову взяв участь у вищевказаному конкурсі, і на цей раз - Гран-прі - найвища нагорода з усіх можливих.

Звичайно, конкурсами Віталій не обмежився. Жодне міське свято не обходилось без його участі, і на сьогодні десятикласника ЗОШ №17 знають вже не тільки у Новомосковську. Окрилений успіхом, маючи неабиякі голосові здібності, Віталій погодився взяти участь у телевізійному фестивалі «Крок до зірок». Серед багатьох учасників боротися було нелегко. У чвертьфіналі хлопець набрав 50 очок, у півфіналі - теж 50, і у фіналі така ж кількість стала вирішальною - він отримав можливість заявити про себе на всю Україну.

У номінації «академічний вокал» В. Мазнік завоював почесне перше місце, отримавши Кубок переможця телефестивалю. Крім цього, участь у такому престижному конкурсі дала можливість розширити коло друзів, поспілкуватися з такими ж творчими особистостями, як і він.

Цьогорічне літо було особливо вдалим для юнака. Завдяки підтримці батьків, таких спонсорів як С. Гончар, він мав змогу закохати в себе чорноморське побережжя. Участь у двох фестивалях - «Жемчужина юга» и «Бегущая по волнам» принесли Віталію перші переможні місця, успіх та впевненість у собі.

І ще одна визначальна подія сталася у житті хлопця. Завдяки небайдужим людям, яких сьогодні вважає своїми старшими друзями - Дмитру Глущенку та Владиславу Решетняку познайомився з видатним метром оперного співу, відомим у світі тенором Володимиром Гришком. Прослухавши Віталія, співак про рокував хлопцеві велике майбутнє. - Таких голосів - одиниці у світі, - сказав В. Гришко, - треба лише дочекатися його повного становлення.
Чекати рік-два. А тим часом Віталій виконує всі настанови керівника - Людмили Іванівни - і береже голос, доки не пройде процес мутації.

Він також бере участь у всіх міських концертах, де користується неабиякою популярністю.
Дивлячись на цього цілеспрямованого юнака, не було сенсу запитувати, чи визначився він зі своїм майбутнім. Звичайно, він мріє пов'язати своє життя з музикою, співом, стати не менш відомим, ніж наш співвітчизник Володимир Гришко.

Що ж, мета цілком природна і благородна. Побажаємо і ми Віталію Мазніку щасливих життєвих доріг, наполегливості в досягненні своєї мети, здорової амбітності, високих зіркових перемог!


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Т. Харківських

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    57