Фарби природи очима дитини

Фарби природи очима дитини


   14 февраля 2013     1664
2013 рік оголошено Президентом України роком дитячої творчості

Проходить день за днем, за роком рік.
Життя пливе, мов весняний потік.
І ми пливем у струмені буття
Вперед, й немає вороття.
Нас Бог створив,
Щоб ми ішли, жили, навчались,
Працювали, сміялись, плакати могли,
Добро творили і любили.


У Центральній дитячій бібліотеці відкрилася друга персональна виставка малюнків учня художнього відділення школи естетичного виховання Кирила Хорольського «Фарби природи моїми очима». Ведуча бібліотекар Юлія Самодіна наголосила на тому, що немає нічого милішого за рідну землю, де лагідно світить сонце, височіє небо, літають птахи, тополі стоять на околиці, лелече гніздо, криничка при перехресті доріг... Кирило любить змальовувати природу, у цьому йому допомагають книги нашої бібліотеки, але найбільше він прислухається до свого вчителя школи естетичного виховання Петра Журавля. «Це добра, чуйна дитина, правильно вихована батьками Оленою Миколаївною і Олексієм Миколайовичем, дідусем Миколою Кириловичем та бабусею Світланою Олександрівною », – говорить Петро Петрович, виступаючи у бібліотеці на презентації виставки малюнків свого учня. Добрі слова про юного художника прозвучали із вуст учителів 4-х класів СЗШ № 15 Валентини Миколаївни Зінченко та Людмили Миколаївни Лагутіної.

Кирило талановитий і як художник, і як читач, і як хороший учень. Хотілося б, щоб таких діточок, як він, було більше. Ровесники Кирила Хорольського, які давненько не були у Центральній дитячій бібліотеці, переглянули різноманітні виставки, полистали журнали, пообіцяли частіше відвідувати бібліотеку.

На святі-презентації, крім добрих слів, перегляду малюнків, звучання віршів і музики, ще було чаювання. Рідні Кирила пригощали усіх гостей чаєм і солодощами.

Запрошуємо усіх бажаючих завітати до дитячої бібліотеки та переглянути виставку малюнків юного художника Кирила Хорольського.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Лідія Журавель, завідувачка дитячою бібліотекою

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56