Виховуємо патріотів

Виховуємо патріотів


   7 марта 2013     1216
Існування України як незалежної держави та процес створення її власних Збройних Сил висунули актуальні проблеми національного, патріотичного виховання підростаючої молоді та формування в подальшому готовності до виконання свого громадянського обов’язку.

Вихователі дитячого садка №5 «Веселка» (завідувачка Н. Антипчук, вихователь-методист А. Пастушенко) виховують та навчають малюків бути справжніми громадянами своєї країни. Щирі патріоти, фахівці своєї справи, вони вміють переконливо і просто розповідати маленьким громадянам про любов до рідного краю, Батьківщини.

З нагоди Дня Захисника Вітчизни цікаво і змістовно пройшли святкові заходи в дитячому закладі з запрошенням військовослужбовців строкової служби 194-го понтонно-мостового загону (командир частини пол-к М. Савчук), яка дислокується в мікрорайоні Кулебівка.

Цікавими стали розповіді солдат малюкам про армійське життя, веселі конкурси, в яких активну участь брали і військовослужбовці. Щирість та непідкупність, душевність та тепло, що панували на святі, стали позитивним зарядом для малечі.

Батьківський комітет ДНЗ «Веселка»


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    57