Від минулого до сьогодення

Від минулого до сьогодення


   7 марта 2013     1197
Книжковий фонд Центральної міської бібліотеки поповнився новими екземплярами українських книг. На вибір читачам представлено праці відомих загальній публіці письменників: Сергія Жадана, Ірен Роздобудько, Юрія Мушкетика, а також Никифора Григор’єва.

Книга Сергія Жадана «Ефіопія» представлена у вигляді есе та віршів про пригоди та мандрівне життя різних верств населення: державних злочинців, духовних лідерів, нелегальних емігрантів та кримінальних авторитетів. «Ефіопія» – це своєрідна збірка байок, яка вирізняється з-поміж інших однією маленькою, проте цікавою обставиною – подіями, списаними з реального життя.

Ірен Роздобудько недаремно вважається однією з найкращих письменниць українського розливу. Її творчість вже давно відзначено нагородами різного ґатунку, останньою з таких була відзнака «Золотий письменник України-2012». Черговий її роман або «філософська містифікація», жанр, який для себе визначила Ірен, має назву «Амулет Паскаля». Сама автор в передмові до книги пише: «Я не знаю, хто він такий – цей мсьє Паскаль. Я намагалась це з’ясувати протягом всього часу, поки писала…Проте напевне знаю, якщо в житті щось відбудеться незвичайне, на питання «Чому?», я відповідатиму: «Так хоче мсьє Паскаль!»

Наступний у нашому огляді – автор книг «Яса», «Гетьманський скарб», а разом з тим знавець української історії Юрій Мушкетик, який представив роман «Брат на брата». Вибір назви книги Юрія Мушкетика не є випадковим. Зображуючи період правління гетьмана Виговського, коли точилася боротьба за державну незалежність, автор звертає увагу на трагічний характер війни – брат змушений воювати проти брата.

Тож працівники Центральної міської бібліотеки запрошують всіх охочих поринути у світ минулого і сьогодення.

Ярослав Швець


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56