Підводні фантазії юних майстрів

Підводні фантазії юних майстрів


   18 апреля 2013     2910
Навесні 2013 року в м. Донецьку двадцять четвертий рік поспіль, у співпраці зі Світовим фестивалем зображення підводного світу (Марсель, Франція), проводився Фестиваль «Підводні фантазії». Щорічно в ньому беруть участь 5-8 тисяч дітей з України, Росії, Білорусі, Казахстану, Азербайджану, Латвії, Угорщини, Естонії та інших країн.

Активну участь у цьому фестивалі взяли й вихованці Центру позашкільної роботи м. Новомосковська (директор Н.Сергієнко). Члени гуртків «Петриківський розпис» (кер. А.Слєпченко) «Флористика для дітей» і «Художнє валяння» (кер. Н. Горбулицька) представили свої роботи на міжнародний фестиваль у вигляді панно, виконаного у техніці петриківського розпису; картин та об’ємних композицій, виконаних у техніці мокрого валяння та фелтингу; колажів з природного матеріалу на основі батику. У своїх роботах гуртківці глибоко та яскраво розкрили тему підводного світу, його краси, зробили спробу привернути увагу до екологічних проблем, впливу діяльності людини на підводних мешканців.

Журі у складі 8 осіб, серед яких – директор Всесвітнього фестивалю Даніель Мерсьє, знаменитий французький підводний художник Андре Лабан та Жан-Мішель Кусто, визначило переможців, які будуть нагороджені призами, медалями та дипломами.

І нам дуже приємно, що на урочистому нагородженні переможців 24-го Міжнародного фестивалю «Підводні фантазії» в Донецьку отримали свою нагороду Єлизавета Сириця (на фото), вихованка гуртка «Художнє валяння», (кер. Н.Горбулицька) та Алла Хілько, вихованка гуртка «Петриківський розпис», (кер. А.Слєпченко), які посіли почесне третє місце з можливих 6-ти. Після проведеного Інтернет-голосування диплом та прицз міжнародних інтернет-симпатій отримала Алла Хілько.

У виставковому залі сайту «Подводные фантазии» на виставці 24-го Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Підводні фантазії – 2013», серед переможців виставлені роботи вихованців Центру позашкільної роботи м. Новомосковська: «Блакитне диво планети» Єлизавети Сириці та таця «Царство золотої рибки» Алли Хілько.

Адміністрація ЦПР


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56