Новомосковськ і фашизм – поняття несумісні

Новомосковськ і фашизм – поняття несумісні


   27 июня 2013     1893
У субботу, 22 червня, у роковини початку Великої Вітчизняної війни в 303 населених пунктах усіх регіонів України було проведено 418 масових та інших заходів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

До всіх меморіальних комплексів, братських могил, обелісків та пам’ятників прийшли нащадки визволителів, щоб запалити свічки та покласти квіти на знак вдячності за мирне сьогодення.

Вказані заходи відбулися й у Новомосковську, де також було вшановано загиблих героїв. Та по закінченню скорботного мітингу комуністи міста скористалися трибуною і купкою людей, що залишилися на площі, щоб повідомити городянам про створення так званого антифашистського комітету.

Новомосковськ і фашизм – словосполучення несумісне і абсурдне. Але комуністи пропонують бути пильними і не прогавити ворога! З ким збираються боротися і за ким пильнувати – загадка. Можливо, з тими, хто виборював незалежність України і є не псевдо-, а справжніми патріотами? Слухаючи «страшилки» про фашизм, вкотре спадає на думку, що ті чи інші партії час від часу використовують у своїх цілях святі для кожного українця теми, однією із яких є Велика Вітчизняна війна. Навряд чи знайдеться ще країна, яка винесла так багато горя під час фашистської навали і де так безсоромно спекулюють цим питанням. Наші сусіди-європейці щиро вшановують своїх героїв, відвідуючи обеліски та пам’ятники. І не влаштовують «танці на кістках» та істерики на військових темах. Нас, громадян, на жаль, часто використовують, натискаючи на болючі місця, і багато хто цьому піддається. Шкода. І прикро, що втягують у це й ветеранів, шанованих людей, які власним здоров’ям та нелюдськими зусиллями наближали перемогу. Їм би по-справжньому віддати шану, турбуватися про них повсякденно і згадувати не лише в День Перемоги.

Ми не знаємо війни, і це велике щастя для всіх. Тому маємо цінувати мир, берегти пам’ять про своїх визволителів і не піддаватися провокаціям, які ведуть до розбрату.

Мабуть, варто задуматися, для чого це робиться. Чи не для відволікання нас від проблем сьогодення, якими живуть пересічні громадяни і які не знайомі партійним вождям, бо вони занадто далекі від свого народу...

Тамара Харківських


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    57