Виховуємо патріотів

Виховуємо патріотів


   20 апреля 2015     1192
П’ятнадцятого квітня працівниками сектору кримінальної міліції у справах дітей Новомосковського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області з метою виховання у молоді патріотизму та любові до рідного краю для учнів ліцею «Самара» була організована та проведена екскурсія на тему «НОВОМОСКОВСЬК – МІСТО МИНУЛИХ СТОЛІТЬ». Її провів науковий співробітник Новомосковського міського історико-краєзнавчого музею ім. П. Калнишевського – Костянтин Мешко.

Під час екскурсії музеєм учні дізналися як жило наше місто у ХІХ та на початку ХХ століття, яким його бачили наші прадіди. Експонати наочно продемонстрували учням побут мешканців Новомосковська у позаминулому столітті, їх основні ремесла, духовне та світське життя. На старовинних фотографіях учні побачили неповторний колорит старих вулиць та будівель міста, оцінили наскільки вони змінилися з часом.

По закінченню екскурсії діти завзято обговорювали побачене та почуте. Учні висловили вдячність за організовану для них екскурсію працівникам сектору кримінальної міліції Новомосковського міського відділу та окремо подякували екскурсоводу за цікаву та пізнавальну розповідь–показ про наше гарне місто.

Т. Харченко, майор міліції


Виховуємо патріотів Виховуємо патріотів Виховуємо патріотів


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è