ГОРДІСТЬ І НАДІЯ РАЙОНУ

ГОРДІСТЬ І НАДІЯ РАЙОНУ


   5 июня 2009     1534
Славиться Новомосковщина не лише трударями полів, але і шкільної ниви. З кожним роком все більше і більше учнів 9-11 класів шкіл Новомосковського району збирається для нагородження стипендіями районної влади.
Всі вони - розумні, обдаровані діти, майбутнє нашого краю і нашої держави.


Цьогоріч 28 травня у Піщанському будинку культури зібралося 194 учні для того, щоб отримати премії, грамоти і подяки.

- Район пишається вами, район надіється на вас, - з такими словами звернувся до школярів голова Новомосковської державної адміністрації І. Гуртовий. - Завжди пам'ятайте, що ви пройшли свій шлях становлення у нашому районі, його високі показники і на вас накладають свій відбиток. Ідіть по життю з високо піднятою головою, а ми сподіваємось, що більшість з вас, отримавши кваліфіковану освіту, повернеться до нас у район. Завдяки вам Україна буде процвітати.

Напередодні дня останнього дзвоника привітав талановитих новомосковців з досягненнями і М. Сухий, голова районної держадміністрації. - Навчання - це тяжка праця, - зазначив він. - Це неабияка сила волі і велике бажання досягти визнання. Я вірю, що ця перемога - лише перша на довгому шляху успіху.
Начальник відділу освіти Новомосковської районної держадміністрації В. Данілін просто зі сцени оголосив приємну новину - Черкаська школа завершила атестацію кадетського академічного корпусу ліцею м. Дніпропетровська. Крім щирих слів на адресу учнів-стипендіатів, Володимир Данилович також закликав присутніх привітати з перемогою екологічну бригаду Перещепинської школи №1, яка посіла перше місце на Всеукраїнському конкурсі-огляді екологічних бригад.

Прийшли в цей день привітати шкільну еліту і творчі колективи району. Їх танцювальні і вокальні виступи зайвий раз підтвердили - Новомосковський край багатий на таланти, на які, безперечно, чекає велике майбутнє.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

А. Чиндрова

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55