ВЧИМОСЯ ТА ВІДПОЧИВАЄМО РАЗОМ

ВЧИМОСЯ ТА ВІДПОЧИВАЄМО РАЗОМ


   26 июня 2009     1878
Кожне літо бібліотекарі юнацького відділу та відділу мистецтв Центральної бібліотеки міста прагнуть зробити для своїх юних читачів пам'ятним. Головна ціль наших працівників: заохочення та залучення до читання книг у літній період якомога більше хлопців і дівчат. Адже в бібліотеці можна не тільки працювати з книгами чи старанно готуватися до уроків, але і цікаво проводити вільний час. Канікули тільки-но розпочалися, а до нас уже завітали школярі з літніх майданчиків ЗОШ №8, ЗОШ №1, ЗОШ №18.

Вони з задоволенням переглянули фільм «Новомосковськ - історії перлина», знятий у відділі мистецтв, присвячений історичним місцям та пам'ятникам нашого міста. Провідний бібілотекар відділу мистецтв Пігур І.М. розповіла також про свій відділ, познайомила з фондом, в який входять не тільки книги та періодичні видання, але і аудіо- та відеоматеріали, що дають змогу глибше дізнатися про історію культури України, її духовну спадщину та сучасні надбання, а також світову історію культури і мистецтва. «Завітайте у храм мистецтв», «Захоплюючий світ фентезі», «Подорож у країну Мультляндію» - таким темам було присвячено відеоогляди та віртуальні екскурсії у відділі мистецтв. Екскурсії до юнацького відділу бібілотеки завжди завершувались цікавими вікторинами, іграми , конкурсами. Корисна інформація для читачів подавалася в ігровій формі, що викликало у відвідувачів особливий інтерес і захоплення. Заходи були присвячені і року М.Гоголя, і 350-річчю Конотопської битви, і Дню скорботи 22 червня, і 90-річчю комсомолу України. Змістовні конкурси «Історичні та народні символи України», «Знай, люби, бережи», «Я, ти і все», «Пізнавай і шануй свій край», «Кіноерудит 2009», «Герої казок на екрані» завершувались врученням призів переможцям.

Турбота про морально-етичне виховання молодого покоління лежить в основі праці нашої бібліотеки, як культурно-масового і просвітницького закладу, а також одного з досугових центрів молоді міста. Щоб юнаки та дівчата не сумували на літньому відпочинку, а проводили його цікаво і змістовно, ми запрошуємо їх до наших відділів.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Г. Тонконог, провідний бібліотекар юнацького відділу Центральної міської бібліотеки

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55