Долучайтеся до наших лав!

Долучайтеся до наших лав!


   1 июня 2010     1770
На острові Хортиця відбулася урочиста подія - приведення до присяги молодих козачат-джур до лав Січового полку Українського козацтва - учнів 7-го класу ЗОШ №14 Є. Мешка, М. Мільченка, І. Кропова, В. Кістрицю, Я. Сабодаша. Хлопці пройшли річний кандидатський стаж: тренування з рукопашного бою, володіння холодною і стрілецькою зброєю, походи по місцях козацької слави, приготуваня кулішу. Відвідування історичних пам’яток нашого міста, вивчення історії козацтва.

Незабутні враження викликали відвідини музею козацької слави та реконструйованої Січі на острові Хортиця.
Делегації з Англії, Німеччини, Франції та інших країн фотографувались на фоні бойового малинового прапора. Січовий полк Українського козацтва – молода організація в нашому місті.

За рік роботи ми брали участь більш ніж у 30-ти заходах. Це виступи у навчальних закладах міста, поїздка на святкування 300-річчя Полтавської битви, участь у загальноміських святах, таких як День міста, День Незалежності, День прапора та інші.

Козаки Січового полку Українського козацтва співають у недавно створеному козацькому хорі. На День Перемоги піснями у виконанні хору вітали ветеранів Великої Вітчизняної війни.

За рік існування козацький осередок збільшився у 5 разів, має дійсну реєстрацію, всі необхідні документи, козацьку атрибутику, чітку структуру, чітке бачення свого подальшого розвитку і міста в майбутньому.
Запрошуємо до наших лав всіх, хто відчуває внутрішній зв’язок з козацтвом і готовий до активної праці


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Олег Поймьонов, отаман Січового полку УК

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56