Столітній ювілей у день знань

Столітній ювілей у день знань


   9 сентября 2012     1451
З дитинства перший день осені нагадує нам про те, що прийшов час отримувати нові знання, адже 1 вересня – це початок нового навчального року. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання цілого Всесвіту. День знань – це перші дзвоники і хвилювання, море квітів і білих бантів, і, звичайно, традиційні перші уроки. Це найдовгоочікуваніший день для тих, хто вперше переступив шкільний поріг.

Цього року вперше в житті за парти сіли більше 430 тис. маленьких українців. У нашомі місті, за даними відділу освіти міськвиконкому, у 2012 році до першого класу пішли 695 дітей.

У минулу суботу, на яку випала ця дата, святкувати було вдвічі приємніше. Школярі раділи тому, що після традиційної лінійки в них не було уроків, а батьки першокласників мали можливість особисто привести своїх, трішки розгублених і схвильованих дітей до школи, як кажуть, без відриву від виробництва.

Надзвичайно урочистою цього року була лінійка у СЗШ №6. Адже у 2012 році вона святкує свій віковий ювілей. Привітати зі 100-річчям школу, її педагогічний колектив і, звісно, учнів прийшли міський голова Сергій Мороз, його заступник з соціальних питань Ірина Калюжна та начальник управління освіти Наталія Падашуля. Взявши слово, мер міста висловив найщиріші слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями зі школярами, адже їх мудрість залишається з вихованцями на все життя. Сергій Мороз також підкріпив свої вітання подарунком школі у вигляді новенького комп’ютера, за що отримав велику вдячність від директора школи Олександра Коби.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Андрій Александрович. Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55