Розширюємо кордони

Розширюємо кордони


   27 декабря 2012     2142
Напередодні новорічних свят і дорослі, і діти знаходяться в очікуванні дива. Здається, навіть повітря напоєне передчуттям чогось надзвичайного. Учні НВК № 5 не стали виключенням, старанно навчалися протягом першого семестру, брали участь у різноманітних шкільних і міських святах і, нарешті, у переддень Дня Святого Миколая отримали прекрасний подарунок.

17 грудня учні НВК № 5 радо зустрічали гостя з далекої Америки. Зі штату Огайо до нас приїздив містер Енді Елінсон. Він – волонтер, його покликання – допомагати українським дітям вивчати таку важливу у наш час англійську мову. Американський гість був приємно здивований тим, з яким щирим захопленням його слухали учні школи, з якою цікавістю задавали питання і наскільки уважно ловили кожне слово. Учні початкових класів розповідали для іноземного гостя вірші, а старшокласники спілкувались на серйозні теми, наприклад, для чого вони вивчають мову і ким мріють бути у майбутньому. Містер Енді зовсім не розуміє української, тому спілкуватися з дітьми йому допомагав учитель англійської мови Максим Гуртовий, який і посприяв тому, щоб ця зустріч відбулася.

Про містера Елінсона склалося дуже приємне враження. Він розповів дітям багато цікавого, навчив нових слів. Спілкуючись з американським гостем, діти зрозуміли, як це класно, коли ти можеш говорити не лише рідною мовою, а й іноземною, зі здивуванням зрозуміли, що багато з того, про що він говорив, вони зрозуміли. Учні НВК № 5 вперше наживо почули американську вимову і зробили для себе висновок, що вона відрізняється від англійської.

Хочеться, щоб такі зустрічі відбувалися частіше. Діти потрапляють в атмосферу спілкування живою англійською мовою. Це підтримує зацікавленість дітей до вивчення іноземної мови і розширює їхнє світосприйняття.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Тетяна Пахомова, педагог-організатор НВК № 5

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56