Кожна людина - талановита i неповторна

Кожна людина - талановита i неповторна


   20 апреля 2010     6287
Головне - своєчасно розкрити в дитині талант, щоб дати їй дорогу у великий світ. Якщо в людині розвинені и природні таланти та якості, якщо вдалося своєчасно віднайти та виростити зерно здібностей, закладене в кожній дитині, то, звісно, їй легше буде стати щасливою i гармонійною особистістю, адже вона матиме можливість займатися улюбленою справою i її здібності не будуть втрачені.

Загальновідомо, що вплив батьків та розвиток здібностей дитини беззаперечний, але більшу частину часу наші діти проводять у стінах школи.

Важливо, щоб за роки навчання в школі дитина навчалася творчо розвивати навчальні та життєві задачі, оцінивши свої сильні та слабкі сторони для прийняття найважливішого рішення в житті - ким бути.

У СЗШ № 15 саме так ставляться до навчання учнів. 3 наступного року тут буде відкрито класи з поглибленим вивченням предметів: хіміко-біологічний профіль (математика, хімія, біологія) та гуманітарний профіль (українська, російська, англійська, французька, китайська мови i література).

Дуже важливо, що діти зможуть обирати, які предмети їм цікаві, які знання потрібні їм в інституті та які навички їм знадобляться у майбутній професії.

Тож запрошуємо вcix дітей, які хочуть розвивати свої здібності та поглиблено вивчати улюблені предмети на навчання до професійних класів СЗШ №15.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56