Комп'ютер допоможе вижити

Комп'ютер допоможе вижити


   24 сентября 2010     1666
Біда не приходить одна. У Тетяни Іванівни Лютіної їх дві, найбільші: сини Денис і Максим – інваліди першої групи. Практично прикуті до ліжка хлопці і їх мати сам на сам залишилися зі своїм горем. Куди тільки не зверталися із проханням про допомогу – в кращому випадку чули у відповідь порожні обіцянки, які ніхто ніколи так і не виконував.

Тому, коли Тетяна Іванівна прийшла в міську громадську організацію «За чисте місто» з проханням подарувати сім'ї комп'ютер, не особливо сподівалася на допомогу. Хоча знайомі, які порадили звернутися до цієї організації, запевнили, – там працюють не байдужі до чужої біди люди, які їй не відмовлять в допомозі. І її дійсно зрозуміли і допомогли. Днями Анна Глущенко – новообраний голова організації «За чисте місто» - презентувала юнакам комп’ютер.

- З такими проблемами із здоров'ям хлопці вимушені весь час знаходитися вдома, і комп'ютер в нашій ситуації річ потрібна, - пояснює Тетяна Лютіна. – Але він ще і життєво необхідний нам для того, щоб вижити – діти працюватимуть на комп'ютері, зароблятимуть на хліб. Щире спасибі і від їх імені організації «За чисте місто» за допомогу і розуміння, які ми вже не сподівалися знайти.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Анна Чиндорова - Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55