Вам шістнадцять? Терміново отримайте паспорт!

Вам шістнадцять? Терміново отримайте паспорт!


   13 марта 2012     3841

Шановні мешканці міста Новомосковська та Новомосковського району! Керівництво Новомосковського міського відділу міліції стурбоване становищем, яке склалося при видачі паспортів громадянам України по досягненню ними 16-річного віку. Звертаємо увагу батьків, що проживання вашої дитини без паспорта передбачає адміністративну відповідальність за ст.197 КУпАП, до якої притягується ваша дитина. Відповідно допущення громадянами проживання у займаних ними жилих приміщеннях осіб без паспортів, тобто допущення батьками проживання разом з ними дітей, які досягли 16-річного віку і не отримали паспорт громадянина України, передбачає відповідальність за ст.199 КУпАП.Наголошуємо, що документи для отримання паспорта громадянина України по досягненню 16-річного віку повинні надаватися до паспортного відділення протягом місяця після виповнення дитині 16-ти років. Якщо вчасно документи не надані, це вже є адміністративним правопорушенням. Потурбуйтеся про те, щоб на початку життєвого шляху ваші діти не мали статусу адміністративного правопорушника!


Відділення у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Новомосковського міського відділу міліції нагадує населенню міста та району про відповідальність за порушення міграційного законодавства України та попереджає:

  • Проживання без паспорта або за недійсним паспортом, проживання без реєстрації передбачає відповідальність за ст.197 КУпАП, що тягне за собою адміністративне покарання у вигляді попередження або накладення штрафу від 17 до 51 грн.
  • Умисне псування паспорта чи недбале його зберігання, що спричинило втрату паспорта, передбачає відповідальність за ст.198 КУпАП, що тягне за собою адміністративне покарання у вигляді попередження або накладення штрафу від 17 до 51 грн.
  • Допущення особами, відповідальними за додержання правил паспортної системи, проживання громадян без паспортів або за недійсними паспортами чи без реєстрації, а так само допущення громадянами проживання у займаних ними жилих приміщеннях осіб без паспортів, без реєстрації передбачає відповідальність за ст.199 КУпАП, що тягне за собою адміністративне покарання у вигляді попередження або накладення штрафу від 17 до 51 грн.

Паспортне відділення Новомосковського міського відділу міліції розташовано за адресою: м.Новомосковськ, вул. М.Головка, 19. Телефони для довідок: 7-56-22, 7-50-49.На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Віра Підгорна, начальник СГІРФО Новомосковського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55