ПРО ВЛАДУ, ЗАКОНИ ТА НАБОЛІЛЕ

ПРО ВЛАДУ, ЗАКОНИ ТА НАБОЛІЛЕ


   12 июня 2008     2073
Будинок №7, що по вул. Українській, будувався, а вірніше ліпився, як і все інше, ще за радянських часів. Будинок блочний, від початку його експлуатації стіни протікають наскрізь, штукатурка відстає, а шпалери пліснявіють і покриваються рудими плямами. Прийом-здача об'єктів у експлуатацію в ті часи була формальною, тому що необхідно було здати об'єкт своєчасно, а потім і премію отримати, а там - як буде... Отже, з першого дня здачі будинку його мешканці зверталися до ЖЕО з різними проблемами: то дах підлатати, то щілини позамазували і таке інше.

Цього року 17 березня мешканці нашого будинку звернулись з листом до начальника ЖЕО Тарасюка і голови міськвиконкому Литвищенка зі скаргою щодо ремонту будинку, та відповіді до сьогодні ніякої не отримали.

Та крім цих клопотів, додався мешканцям будинку №7 ще один. Не чувано-не гадано один із підприємців міста вивантажив на розі будинку понад двадцять блоків. Щось, мабуть, будуть прибудовувати, але що саме -підприємець так нам і не повідомив - тільки показав документи з підписами та печатками, мовляв, для забудови дозвіл міської ради є.

Подейкують, що цей підприємець на життя гральними автоматами заробляє. Не вистачало нам ще й цього лиха!

Вирішили мешканці боротися з цим беззаконням, адже квартири будинку приватизовані, і без згоди власників Закон забороняє різні будівництва чи прибудови. Тим більше, що у випадку останньої до будинку не можна буде під'їхати, а це - погіршення умов проживання.

Перш, ніж звернутися до суду, ми вирішили звернутись із скаргою до голови міськради та прокуратури міста - до, так би мовити, стражів закону. Від голови відповідь надійшла у відведений законом термін. У листі підтверджується, що документація на будівництво пройшла повну законну процедуру і може бути реалізована у повному обсязі, і що забудова відповідає генеральному плану розвитку міста.

Відповідь від міської прокуратури чекаємо уже третій термін. Але їх зрозуміти можна - ця організація зобов'язана надавати відповідь вмотивовану, спиратись на букву закону. Але якщо закон на боці скаржника, виходить, краще змовчати і проігнорувати його?

Є такий вираз - незнання закону не звільняє від відповідальності. З цього приводу хочу запитати голову міськради та прокурора - а як щодо знання закону (про планування та забудову, про прокуратуру і звернення громадян) і свідомого нехтування ним? Це звільняє вас, панове, від відповідальності? І за що ми вам зарплату, певне, немалу, платимо (її розмір для нас, простих смертних, таємниця).

То коли ж, Вікторе Івановичу, будуть відремонтовані стіни нашого будинку? І все-таки, шановний мере, Новомосковськ - українське місто чи російське? Чому на афішах усюди іноземщина і ні слова українською? А самі ви хто, Вікторе Івановичу, українець, рос чи малорос?
Іван Українець


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Еженедельник "Весник Присамарья"

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56