Ніхто не забутий

Ніхто не забутий


   24 февраля 2009     2094
В Україні 15 лютого відзначали День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 20-у річницю виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Майже 3500 синів України не повернулися з цієї війни на рідну землю.

На сьогодні практично у всіх ланках Збройних сил України служать понад 4300 офіцерів, прапорщиків і військовослужбовців-контрактників, які брали участь у бойових діях. Із них близько 800 - воїни-інтернаціоналісти, що воювали в Афганістані.

Ніхто не забутийВійна в Афганістані тривала близько десяти років (1979-1989). За цей час у бойових діях на території республіки взяли участь понад 160 тис. українців, 3290 з яких загинули у війні, майже 60 - вважаються зниклими безвісти або такими, що потрапили в полон. Понад 8 тис. українців дістали поранень, близько 4690 з яких стали інвалідами.

Ці страшні цифри ніколи не зітруться з пам'яті. В котрий раз вони пролунали на мітингу-реквіємі, що відбувся у неділю в Новомосковську біля пам'ятника загиблим воїнам-афганцям. Віддати шану загиблим прийшло чимало людей. Сказати проникливі слова, покласти оберемки квітів до пам'ятника - це найменше, що можуть зробити люди в пам'ять про тих, хто несправедливо загинув на чужій війні.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56