Потрібна Ваша допомога пораненим в госпіталі в Черкаському

Потрібна Ваша допомога пораненим в госпіталі в Черкаському


   11 августа 2014     3431
Працюю в госпіталі волонтером-координатором. Завдяки людям, які допомогли відразу після розгортання госпіталя, наші бійці мають найнеобхідніше. Ліки є всі, доправляють за потребою. Перев'язувальні, шовний матеріали і т.п. теж є. Встановлюють водонагрівачі (5 шт.), завезли нові й б/в холодильники, вентилятори в кожну палату, телевізори...

Постільної білизни, трусів, шкарпеток, майок і футболок вистачає. Так само вистачає і предметів особистої гігієни. Їх потихеньку поповнюють. Постійно необхідними залишаються шорти. Вони як розхідний матеріал. А у госпіталі постійно перебуває 130 і більше поранених (з тим, що їх щодня й виписують, але привозять нових). Шорти і все інше ми не забираємо, звісно. Був великий запас кави розчинної й чаїв. Чаю ще багато. А кава вже закінчилась. На сьогодні 11.08. Не знаю, чи хтось відгукнеться на мої звернення в фейсбуці.

Земляки найближчі! Якщо є можливість і бажання допомогти, друкую список необхідного на сьогодні.

- Кава розчинна (раціонально великі упаковки з оптовки, але й баночка чи пакетик будуть поціновані високо);
- вода, лимонади і т.п. (ще в п"ятницю було забагато, ми не просили в першу чергу);
- цигарки (хвалять сині Прилуки, Бонд (але то хвалять:); червоних Прилук трохи навіть на запас є;
- завжди треба шорти - 48-54рр.;
- мильниці, футлярчики для з/щіток, вушні палички, еспандери для кисті; мочалки купатись;
- помазки для, лосьйони після гоління; дезики;

Господарчі потреби:
- ополіскувач для прання в машині;
- освіжувачі повітря д/туалету.

Шукайте в госпіталі мене: 0508014209 (або несіть у хірургічне відділення сестрі-господарці, залишайте контакти).

Дякую тим, хто вже відгукнувся. Почали знову підвозити необхідне. Список потреб трохи змінився. Актуально - вода. Кава. Мильниці, футлярчики для з/щіток, мочалки купатись зараз закуплені. Шорти потрохи підвозять. Скоро осінь, тому можна задумуватись, що будуть потрібні спортивні штани.

Наші невтомні й щедрі люди везли й везуть продукти. Кава вже й у стратегічному запасі є. Чаїв теж багато. Меду на зиму вистачить. Про печива та інші пундики мовчу. І про шоколадні цукерки навіть не заїкаюсь... Печива і пряників, а також цукерок просимо поки що не привозити. Є зараз ковбаса, консерви, фрукти, кваси й води з соками. Привозять з Дніпра, Кривого Рогу і Дніпродзержинська, ну і з нашого Новомосковська і району. Низький уклін всім і велике захоплення вами, мої земляки!!! Шорти вже нам не потрібні. Накопичуємо штани. Спортивки-вітровки будуть скоро потрібні також. Чого не вистачає - одноразових стаканчиків. Бажано - для гарячого, щідбніші. Ложечки і мішалочки по упаковочці. І тарілок теж одноразових упаковка. У гопіталі за три тижні зроблено дуже багато: холодильники, кондиціонери, водонагрівачі, обладнання в операційну... Це не повний перелік привезеного і частково встановленого у відділеннях. Привезли вентилятори в палати. У поранених постійно є можливість змінити одяг і білизну, рушники і постіль, всі предмети особистої гігієни. Персонал і волонтери за цим слідкують. Чекайте нових повідомлень. Слава і вдячність нашим воякам! Слава Україні! Слава вам, наші громадяни!


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Татьяна Хуторная

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è