Взаємодія продовжується

Взаємодія продовжується


   20 ноября 2014     1328
Нещодавно керівництво Новомосковського міського відділу міліції зустрічалося з представниками громадськості, політичних партій, місцевих засобів масової інформації.

Багато питань було обговорено під час зустрічі. Особливу увагу т.в.о. начальника новомосковської міліції Максим Анатолійович Очеретяний приділив попередженню шахрайств, які вчиняються із застосуванням мобільних телефонів та інтернет-магазинів, а також крадіжкам з садових товариств.


Відбувся діалог і про наболіле – проблему забезпечення сільської місцевості дільничними інспекторами міліції в повному обсязі, яких, на жаль, не вистачає. Від представника райради надійшла пропозиція щодо спільної програми виконавчої влади з правоохоронцями, яка б вирішила цю проблему.

Було розглянуто й інші питання, зокрема мова йшла про загальну ситуацію на території обслуговування та першочергові завдання міліції щодо протидії злочинності й забезпечення охорони громадського порядку.

На завершення Максим Анатолійович пообіцяв журналістам та громадськості, що подібні зустрічі будуть проводитися постійно і громадяни зможуть з перших вуст дізнаватися про кримінальну ситуацію на території обслуговування та шляхи її покращення.

Тетяна Попова, майор міліції


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è