Символ доброти та щирості

Символ доброти та щирості


   25 декабря 2014     1792
День Святого Миколая – свято, яке дарує дітям гостинці й відчуття передноворічної атмосфери. Напередодні цього дня представники Новомосковського міського відділу міліції вже за доброю традицією завітали з привітаннями та подарунками до своїх підшефних – дітей зі школи-інтернату №7.

Сяючі оченята дітей не залишали сумніву, що вони очікували приїзду шефів. І не дарма – в подарунок від місцевої міліції діти отримали новорічні набори солодощів та різноманітні фрукти.

Від імені керівництва Новомосковського міського відділу міліції начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей, майор міліції Тетяна Харченко привітала вчителів та учнів з наступаючими новорічними святами, побажала їм міцного здоров’я, успіхів у роботі та навчанні. Вона нагородила переможців конкурсу малюнку на міліцейську тематику, який було проведено в школі-інтернаті напередодні свята.

Звичайно, всі малюнки заслуговували на увагу і жоден міліціонер не залишився байдужим до дитячих витворів художнього мистецтва. Але так чи інакше переможців визначили: Дар’я Русяєва з 5-б класу посіла перше місце, Андрій Перескок з 6-а класу – друге місце, Максим Сердюк з 4-а класу – третє місце.

Від імені начальника Новомосковського міського відділу міліції їм було вручено цінні подарунки.

Тетяна Попова, майор міліції


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Новомосковский информационный портал

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è